Kup Forskolin: ceny, dawkowanie, recenzje i działania niepożądane

Forskolina jest naturalną metodą leczenia utraty masy ciała.

Roślina ta, rosnąca w subtropikalnych ogrodach zoologicznych Azji Południowo-Wschodniej i Indii, jest obecnie uprawiana głównie ze względu na swoją istotę zawartą w jej włóknistych korzeniach, forskolinie, która posiada wiele właściwości leczniczych i wyszczuplających. Używany od wieków, ma wiele cnót i obecnie można go wykorzystać jako prawdziwe leczenie przeciw otyłości.

W ostatnich latach opracowano wiele suplementów diety, których aktywnym składnikiem jest Forskoline. Jednak nie wszystkie produkty są jednakowe i dlatego nasze zespoły zdecydowały się skoncentrować na Forskolin 250 (20%), produkowanym przez Bauer Laboratories, który jest naturalnym spalaczem tłuszczu znanym z wysokiej wydajności.

Treść:

Jednak w tradycyjnej medycynie indyjskiej, medycynie ajurwedyjskiej, zakres jej zastosowań był znacznie szerszy i bardziej znany od wieków.

Może być stosowany jako roślina aromatyczna, ale również w leczeniu zakażeń lub zaburzeń czynności serca oraz w leczeniu zaburzeń zapalnych w jelitach i żołądkach, takich jak reumatyzm czy stan zapalny skóry i alergiczny.

1. Poprzez ATP adenozyna adenozyna aktywuje, forskolina będzie stymulować mechanizmy spalania tłuszczu w organizmie, ponieważ adenozyna ATP jest cząsteczką, która przenosi energię z zapasów tłuszczów i cukrów ciała do reakcji chemicznych komórek, które ich potrzebują. Innymi słowy, będzie czerpać z zapasów tłuszczu, aby przekształcić je w energię dostarczaną komórkom.

2. ATP aktywuje AMPc, z którego wywodzą się inne kaskadowe białka, takie jak kinaza białkowa A, która odgrywa rolę w metabolicznej regulacji glukozy i lipidów. Zwiększenie poziomu AMPc pobudzi zatem stymulację metaboliczną i pozwoli organizmowi spalić więcej tłuszczu i węglowodanów. To właśnie proces lipolizy forskoliny stymuluje poprzez produkcję AMPc.

W związku z tym istnieje podwójny efekt metaboliczny wywołany przez forskolinę, która umożliwia spalanie tłuszczu:

1) Forskolin sam pobudzi organizm do spalenia więcej tłuszczu poprzez aktywację adenozyny ATP, która poprzez mechanizm chemiczny pomoże przekształcić masę tłuszczową w energię, komórek odżywczych, a zwłaszcza komórek mięśniowych.

2) Forskolina wyzwala lipolizę: aktywuje enzym trawienny zwany lipolitycznym AMPc, którego funkcją jest spalanie tłuszczu. Zwiększając poziom AMPc, forskolin pozwala organizmowi spalić jeszcze więcej tłuszczu.

Mechanizm rozkładu tłuszczów jest więc podwójnie preferowany. Z tego powodu, forskolin znajduje się w wielu spalaczach tłuszczu, tak samo jak jest uważany za naturalny spalacz tłuszczu. 

Ci kulturystowie szybko uczynili z forskoliny sporego sprzymierzeńca, aby rozwijać swoje mięśnie szybciej i bardziej wytrzymale. Dotyczy to mechanizmu aktywacji ATP przez forskolinę.

ATP jest w rzeczywistości głównym, jeśli nie jedynym, źródłem energii mięśni, będąc u podstawy skurczu mięśni, a więc i najmniejszego ruchu, jaki wykonujemy.

Zwiększając poziom ATP, tj. stymulując produkcję i obecność w organizmie, forskolina dostarcza energii mięśniom z lipidów i przyczynia się do szybszego tworzenia masy mięśniowej, zwłaszcza w kontekście sportowym, gdzie mięśnie są mobilizowane, obrabiane i rozwijane.

Ale oprócz tego zmniejszenia masy tłuszczowej, forskolina wspiera również testosteron, kluczową substancję anaboliczną w zwiększaniu masy mięśniowej. Badania wykazały, że to działanie forskoliny prowadzi do wzrostu chudej masy mięśniowej, a tym samym do przyrostu masy mięśniowej.

Innymi słowy, forskolin pozwala tłuszczom na degradację bez eliminowania masy chudej, co często ma miejsce w przypadku odchudzania diety, gdzie zainteresowanie osób z nadwagą jest do utraty tłuszczu najpierw.

W przypadku forskoliny sucha masa ciała jest nawet zwiększana, a kulturystom bardzo dobrze wiadomo, że dzięki suchej masie tłuszczowej tworzy się masę mięśniową.  Oczywiście efekt ten jest tym bardziej widoczny, że ludzie rozpoczynający dietę ćwiczą ćwiczenia mięśniowe.

Mianowicie: Liczne badania potwierdzają, że wyniki dla forskoliny są bardziej obiecujące, z których dwa są szczególnie interesujące:

W badaniu łatwo można wyciągnąć wnioski na temat zdolności forskoliny do stymulowania poziomu testosteronu, w związku ze wzrostem masy suchej i mięśniowej.

Inne badania, w tym badania dotyczące kobiet i mężczyzn, wykazały, że

Forskolin Active

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Kup Forskolin: ceny, dawkowanie, recenzje i działania niepożądane"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*